GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 7292310

nr 729 2310

DINNER SET

50 del, Ingeborg, Rörstrand, Sweden, wear, nagg.

50 del, Ingeborg, Rörstrand

Condition: slitage, nagg

800

SEK 100

Monday December 5 2011
at 18:58:54

4/12 23:53:06 1      Vinnande bud

Rörstrand